O mniePrywatnie jestem mężem kochanej żony Ani i ojcem dwójki niezwykłych dzieci. 
Przez 18 lat trenowałem taniec towarzyski, choć muszę szczerze przyznać, że od paru lat musiałem zawiesić treningi.
Kocham czytać książki (istny mól książkowy ze mnie) i posiadam sporą bibliotekę w domu. W wolnym czasie jestem nałogowym graczem w: gry strategiczne, RPG, szachy i brydż.

Zawodowo natomiast jestem prawnikiem, a dokładniej radcą prawnym oraz oficerem Compliance. 

Ukończyłem podyplomowe studia Prawa Finansowego i Gospodarczego na Uniwersytecie Łódzkim i studium menedżerskie MiniMBA w PAM Center na Wydziale Zarządzania UŁ i Minot State University.
Posiadam m.in. certyfikat Approved Compliance Officer (ACO).
Od kilkunastu lat odpowiadam m.in. za obsługę prawno-administracyjną w MPK-Łódź Spółka z o.o. (jednej z 500 największych firm w Polsce). A od 2017 r. odpowiadam również za System Zarządzania Zgodnością (Compliance) w MPK-Łódź Spółka z o.o.. Byłem lub jestem członkiem kilkunastu zespołów i komisji, m.in.:
     -    przewodniczącym zespołu ds. umowy powierzeniowej,
     -   przewodniczącym zespołu ds. Grupy Kapitałowej,
     -    przewodniczącym zespołu ds. wdrożenia RODO.
    Przez 4,5 roku pełniłem funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej PKS w Żywcu Spółka z o.o.
    
Dzięki temu przez ponad 15 lat pracy zdobyłem doświadczenie nie tylko w zakresie prawa ale również m.in. w zakresie: zarządzania, nadzoru właścicielskiego, negocjacji, finansów, analizy, zarządzania ryzykiem, restrukturyzacji i audytów.
Obecnie poza ww. pracą, spełniam swoje zawodowe marzenie, wykonuję zawód radcy prawnego we własnej Kancelarii Radcy Prawnego.

Wierzę, że powyższe doświadczenie pozwala mi szerzej spojrzeć na problemy prawne przedsiębiorców oraz przedsiębiorstw i udzielać Państwu lepszej pomocy prawnej.
 
Zawsze chciałem wiedzieć więcej i dzielić się wiedzą.

Specjalizuję się w zagadnieniach związanych z obsługa prawną przedsiębiorców, prawem korporacyjnym, zamówieniami in house, publicznym transportem zbiorowym, ochroną danych osobowych oraz Compliance.

No ale to już wiesz lub dowiesz się czytając me posty lub rozmawiając ze mną.